Alev Alev Yakmaya Geliyor

Show TV’nin yeni ve sevilen dizisi Alev Alev, 4. Bölümüyle alev alev yakmaya geliyor.

Alev Alev Yakmaya Geliyor
alev alev show tv

Show TV’nin yeni ve sevilen dizisi Alev Alev, 4. Bölümüyle alev alev yakmaya geliyor. Başrollerinde Demet Evgar (Cemre Kayabeyli), Hazar Ergüçlü (Çiçek Görgülü) ve Dilan Çiçek Deniz’in (Rüya Yıldırımlar) bulunduğu Ay Yapım imzalı Alev Alev, 3. Bölümünde izleyicisinin aklını epey karıştırmıştı. Heyecan ve dram dolu 4. Bölüm fragmanı ise bir önceki bölümdeki olayların sarpa sardığını gösteriyor. Ömer’in (Cihangir Ceyhan) avukatı olmak isteyen Rüya, Ömer’in sert tepkisi ile karşılaşıyor. Rüya’nın babası ise bu yaptığından dolayı ailesinin felakete sürüklendiğini düşünüyor. Rüya Ömer ile babasının arasında kalıyor. Çiçek ise İskender’in kendisiyle ilgilenmesinden son derece rahatsız oluyor. Yeni bölümde olaylar istenmeyecek boyuta taşınıyor.

Sen Benim Katilimsin!

Çiçek’in yaşadığı travmatik olaylardan sonra İskender’in ona karşı olan ilgisinden ve yardım etmek istemesinden rahatsız olması izleyicide dramı buram buram hissettirecek. Ayrıca Çiçek’in İskender’e sen benim katilimsin demesi de olayları daha farklı boyutlara taşıyor. Bu sırada ise Çelebi Kayabeyli (Cem Beder) ise Ozan’ın (Berkay Ateş) evine gidiyor. O anlarda zor durumda kalan Cemre ise çaresizlikten ne yapacağını bilmiyor. Mahalledeki çocuklardan Çelebi’nin evine geldiğini öğrenen Ozan koşarak eve gidiyor. Karısı ile konuşmaya geldiğini öğrenen Ozan bakalım nasıl bir tepki verecek? İkili arasında tartışmanın ardından kavga çıkacak. Yayınlanan 2. Fragmanda ise böyle bir bilgi yok.

Çelebi Kızını Almaya Geliyor

Karısı Cemre’den kızını almaya gelen Çelebi, 4. Bölümde Cemre’den kızını kaçırıyor. Ozan’ın da desteği ile en başta Çelebi’den kaçmayı başaran Cemre, bu kez ona karşı eli kolu bağlı duruyor. Ne yapacağını bilmeyen Cemre için yardımına Ozan koşuyor ancak başkalarının kararlarıyla kurtulmayacağım, batacaksam kendi kararımla batacağım diyen Cemre, onun yardımını da geri çeviriyor. Diğer yandan Rüya Ömer’i bir türlü kendisinin avukatı olabilmek için ikna etmeye çalışıyor. Çiçek’in Rüya’yı araması da 4. Bölüm fragmanında gösterilen en farklı sahnelerden biri. Özellikle Rüya ve Çiçek’in telefonda konuşması Alev Alev seyircisinin aklını iyice karıştırdı. Merakla beklenen Alev Alev bu akşam 4. Bölümüyle Show TV’de izleyicisiyle buluşacak.