Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümünde Silahlar Çekildi

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam yeni bölümüyle saat 20:00’de ATV’de izleyicisiyle buluşacak.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümünde Silahlar Çekildi

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam yeni bölümüyle saat 20:00’de ATV’de izleyicisiyle buluşacak. 74. bölüm fragmanı 5 gün önce yayınlanmış ve dizinin izleyicileri olaylara bir türlü hakim olamamıştı. Fragmanda kafa karıştırıcı sahnelerin bulunması yeni bölüme olan ilgiyi daha da artırdı. Özellikle Müjgan’ın hamile olduğunu öğrenen Yılmaz büyük bir şok yaşayacak ve çareyi silahta bulacak. Silahına davranan Yılmaz’ın öfkesi bir türlü dinmek bilmiyor. Diğer taraftan Behice hain planlarına devam ediyor. Hastaneden taburcu olur olmaz kendi üzerindeki okları başka tarafa savuşturmak isteyen Behice, bu kez kendisine iftira atıldığını iddia edecek.

Şermin Behice’nin Planlarını Çözüyor

Behice’nin hastaneden taburcu olur olmaz kendisini mağdur konumuna getirmek için yaptığı planlar Şermin tarafından fark ediliyor. Behice önce kendisinin mağdur olduğunu, sonra ise Züleyha’nın oyununa kurban gittiğini ve kendisinin hedef olarak gösterildiğini iddia ediyor. Tabii bu noktada attığı adımlar Şermin’in dikkatini çekiyor. Şermin, Behice’nin hareketlerinden şüpheleniyor ve kurduğu oyunu neredeyse tam anlamıyla çözüyor. Zaten Yaman olarak kabul edilmeyi bekleyen ve bunun için harekete geçen Şermin, bunu bir koz olarak düşünüyor ve doğrudan Demir’e giderek Behice’nin planlarını tek tek anlatıyor. Demir’in bu noktada vereceği karar izleyici tarafından oldukça merak ediliyor. Bakalım 74. bölüm tüm bu sorulara yanıt olacak mı?

Müjgan’ın Hamilelik Haberi Şok Yaratıyor

Züleyha tarafından Müjgan’ın hamile olduğu haberi duyuluyor. Züleyha bunu eczanede öğreniyor ve üzgün bir şekilde konağa gidiyor. Kendi çapında bir şok yaşıyor ve bu haberi kimseye anlatmıyor. Ne karar vereceğini ve nasıl davranacağını bilmiyor. Aynı haberi alan Yılmaz ise eline silahı almak zorunda kalıyor. Fragmanda görüldüğüne göre Müjgan’la birlikte olurken hiç utanmadın mı deyip silahı Fikret’e doğrultan Yılmaz’a karşı Fikret Fekeli’nin (Furkan Palalı) tepkisi ise vur şeklinde oluyor. Yılmaz Fikret’i vuracak mı? Yılmaz’ı derinden etkileyen bir diğer olay da Züleyha’nın ona ben senin kurban olduğun değilim demesi. Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölümüyle bu akşam ATV’de olacak.