Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan Şoku!

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Perşembe akşamları yayınlandığı zaman reyting rekorları kırıyor. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen dizide bu hafta inanılmaz olaylar yaşanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova'da Müjgan Şoku!

Müjgan’ın hamile olmadığını 74. Bölümde itiraf etmesi üzerine büyük bir şok yaşayan Yılmaz, Züleyha’ya olan ilgisini tekrardan gösteriyor. Ayrıca babası tarafından gözünden düştüğü itiraf edilen Müjgan, 75. Bölümde kendisini ırmağa atıyor. Züleyha o sırada Müjgan’ı görüyor ancak bir şey yapamıyor. Yayınlanan 2 fragmanda da Yılmaz ve Demir’in hem Müjgan hem de Züleyha nedeniyle karşı karşıya geldiklerini görüyoruz. Ayrıca Züleyha’nın Yılmaz’ı sevdiğini itiraf etmesi Demir’i çileden çıkarıyor.

Müjgan Ölüyor…!

Yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm fragmanında Müjgan’ın ırmağa düşüyor olması izleyicide Müjgan ölüyor mu sorusunu doğurdu. Şu anda internette Müjgan ölüyor mu şeklinde sıkça araştırma yapılıyor ancak bu sorunun cevabına bu akşam dizi yayınlandığında ulaşacağız. Müjgan’ın hamile olmadığını ve bunun sadece kendisinin oyunu olduğunu söyleyen Müjgan, Yılmaz’ın gözünden düşüyor. Herkesin kendisine karşı tavır alması Müjgan’ı çok üzüyor. Depresyona girecek duruma gelen Müjgan, en sonunda kendisini ırmağa bırakıyor. Tam o sırada Züleyha olay yerine geliyor ve bu durumu görüyor. Fragmanda hiçbir şey yapmıyor gibi görünse de bu haberi alıp oraya giden Züleyha’nın Müjgan’ı kurtarması bekleniyor.

Demir ve Yılmaz Karşı Karşıya Geliyor

Züleyha’nın Demir’e, ben Yılmaz’ı seviyorum demesi üzerine Yılmaz ve Demir karşı karşıya geliyor. Demir ise ona bu kalp ölene kadar senin için atacak diyor. Yılmaz Demir’in kapısına gidip hem kızını hem de Züleyha’yı geri vermesini söylüyor. Bu savaşın böylece biteceğini belirtiyor. Demir ise öfkeden deliye dönüyor. Züleyha’nın Demir ile 75. Bölümde yapacağı konuşma izleyicide duygusal anlar yaşatacak. Özellikle Züleyha’nın bu oyunda ya sen ya ben ya da Yılmaz ölmedikçe son gelmeyecek demesi, olayları daha farklı bir boyuta taşıyor. Demir ve Yılmaz arasında Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde çok ciddi bir savaş başlayacak gibi duruyor. Bakalım Müjgan ölecek mi? Demir Züleyha’yı bu sözlerinden sonra Yılmaz’a verecek mi? Hepsini bu akşam yeni bölümde göreceğiz.