Black Adam 2021'de Vizyonda Olacak

En sevilen Hollywood oyuncularından Dwayne Johnson bu kez karşımıza Black Adam filmiyle çıkıyor.

Black Adam 2021'de Vizyonda Olacak

En sevilen Hollywood oyuncularından Dwayne Johnson bu kez karşımıza Black Adam filmiyle çıkıyor. Bir DC filmi olan Black Adam süper kahramanın hayatını ele alıyor. 1945 yılındaki çizgi romandan esinlenerek hayata geçirilen proje bir süre önce Dwayne Johnson’ın korona virüs olmasından dolayı çekimlerde sorun yaşamıştı. Çekimler bir süre ertelenmişti ancak vizyon tarihinin değiştirilmeyeceği açıklanmıştı. Filme dair bazı sahneler yayınlandı. Çekimlerin devam ettiğini ve korona virüsten dolayı yavaş devam ettiğini açıklayan DC, filmin 2021 yılının Aralık ayında vizyonda olacağını duyurdu. Konu olarak 45’li yıllarda yayınlanan çizgi roman ile ne kadar benzerlik taşıdığı bilinmiyor ancak çizgi romandan esinlenildiği bilinenler arasında.

Dwayne Johnson Covid-19’a Yakalandı!

Covid-19’a yakalanan ve şu anda sağlık durumu iyi olan sevilen oyuncu Dwayne Johnson, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla hayranlarına iyi haberi verdi. Filmin çekimlerine tekrardan başlandığını ve 2021 yılının son ayında vizyonda olacağını söyledi. Yapıma baktığımızda kadrosunda birbirinden usta isim barındırıyor. Başrolde Johnson oynarken onunla birlikte Djimon Hounsou, Aldis Hodge, Noah Centineo gibi usta isimler de yine film kadrosunda yer alıyor. Shazam ve Black Adam kapışmasını konu alacak olan bu filmde Black Adam güçlerini Mısır’dan almıştır. O gezegenin en uzak yıldızına sürgün edilir ve yıllar boyunca orda yaşamak zorunda kalır. Bir şekilde dünyaya dönmenin yollarını aramaktadır ve bunu başarır.

Black Adam – Shazam Karşılaşması!

Tıpkı Joker – Batman karşılaşmasını izlediğimiz gibi Black Adam ile Shazam karşılaşmasını da bundan sonra sık sık izleyeceğiz. Black Adam evrendeki en uzak yıldıza sürgün edilirken orada yaşamak için nefes almaya ve yemek yemeye ihtiyacı yoktur. Bir şekilde dünyaya dönüş yolunu aramaktadır ve bunu sonunda bulur. Dünyaya dönünce işler istendiği gibi gitmez ve çizgi romanda olduğu gibi onu Kaptan Marvel karşılar ancak bu noktada Kaptan Marvel konusunda DC ile Marvel arasında geçen davada karakter Marvel’e aittir. Doğal olarak onu dünyada karşılayacak kişi Shazam olacaktır. Shazam ile Black Adam kapışması izleyiciye sunulurken iki karakterin de güçleri aynı olduğundan dolayı aklını kullanan bu yarışı kazanacaktır.