Chaos Walking 2021'e Damga Vuracak

2021 filmleri arasında bilim kurgu – aksiyon türünde Chaos Walking (Kaos Yürüyüşü) merakla beklenen yapımlardan biri.

Chaos Walking 2021'e Damga Vuracak

2021 filmleri arasında bilim kurgu – aksiyon türünde Chaos Walking (Kaos Yürüyüşü) merakla beklenen yapımlardan biri. 2021 yılına şimdiden damga vurması beklenen film, Amerikan yapımı bilim kurgu ve aksiyon karışımıdır. Yönetmen koltuğunda Doug Liman’ı görüyoruz. Patrick Ness ve Christopher Ford tarafından kaleme alınan Kaos Yürüyüşü, birbirinden ünlü başrol oyuncularıyla çekimlerini bitirmek üzere. Başrollerinde Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen, Demian Bichir gibi oyuncular bulunuyor. Filmin müzikleri ise Marco Beltrami ve Brandon Roberts tarafından yapıldı. Konusu ise bu zamana kadar yapılmış bilim kurgu filmlerinden biraz daha farklı. Aksiyonu her anında hissettiren film Amerika’da 21 Ocak 2021 tarihinde ilk gösterimini yapacak.


Kaos Yürüyüşü Konusuyla Fark Yaratıyor

Daha önce izlediğiniz bilim kurgu filmlerinden biraz daha farklı bir konuya sahip olan Chaos Walking, yakın gelecekte geçen olaylar örgüsüyle başlıyor. Tom Holland tarafından hayat bulan Todd Hewitt karakteri yaşadığı gezegene misafir olan gizemli kız Viola’yı keşfedir. Viola karakteri son derece gizemli, farklı bir gezegenden gelen, sıra dışı bir kişilik. Onun gelişiyle birlikte gezegendeki tüm kadınlar esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Geriye sadece erkekler kalacaktır. Erkekler kadınların yokluğunda ortaya çıkan boşluktan ve gürültüden son derece rahatsız olurlar. Doğal olarak herkes Viola’nın bu olayla ilgisinin olduğunu düşünmektedir. Viola’nın hayatı bu olay nedeniyle tehlikeye girer.


Viola Todd Tarafından Korunacak

Filmde olaylar Viola’nın gezegene gelmesiyle birlikte başlıyor. Viola gezegene adım atıyor ve Todd onu fark ediyor. Kadınların yok oluşunun Viola ile ilgili olduğu düşünülüyor. Bu yüzden onu yok etmek isteyen birçok insan var. Todd ise Viola’yı bu olaydan korumaya çalışıyor. Onu hayatı pahasına korumaya yemin eden Todd, bu sırada içinde var olan gücü keşfediyor. Keşfettiği bu güçle birlikte gezegenin sırlarını ve karanlık yüzünü ortaya çıkarmaya çalışıyor. 2021’de gösterime girecek olan Kaos Yürüyüşü filminde bilim kurgu ögeleri hakimken Todd ve Viola’nın verdiği mücadele ise her an dolu dolu aksiyon yaşatıyor. Türkiye gösterim tarihi belli olmayan Chaos Walking’in ABD’de yayınlandıktan kısa bir süre sonra vizyona girmesi bekleniyor.