Çukur'da Savaş Yeniden Başlıyor

Show TV’nin Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran dizisi Çukur’da bu akşam yer yerinden oynuyor. Erdenet’in Selim Koçovalı’yı öldürmesi yayınlanan fragmanlarda yeni savaşın işaretçisi.

Çukur'da Savaş Yeniden Başlıyor

Oğlunun Erdenetlerin yalısını taraması ve Yamaç’ın Nerede Kalmıştık sözü izleyenleri heyecanlandırdı. Selim Koçovalı tapular nedeniyle vuruluyor ve öldürülüyor. Fragmanda görüldüğü üzere cenaze töreni düzenleniyor ve bu törenin ardından tüm Çukur birlik oluyor. Erdenetlere karşı resmen bir savaş ilan ediyorlar. Yamaç’ın ve Selim’in oğlunun onlara karşı intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor olması, Cumali’nin Çukur’da tüm herkesi toplaması olayları geri dönülmez boyutlara çıkarıyor. Çukur yeni bölümüyle bu akşam Show TV’de olacak ve 105. Bölümü ile yayınlanacak.

Söyleyin Onlara: Saklansınlar!

Yamaç’ın Selim’in ölümünden en çok etkilenen kişi olduğu yayınlanan 105. Bölüm fragmanlarında gösteriliyor. Yamaç Koçovalı: Söyleyin onlara Yamaç Koçovalı geliyor, saklansınlar. Nerede kalmıştık replikleri izleyenlerde yeni bölüme olan beklentiyi artırdı. Bu bölümde Selim’in cenazesine epey verilecek olması, Vartolu, Yamaç ve Cumali’nin planlarını biraz geri planda bırakacak ancak 106. Bölüm için bir bağlama olacak. Ayrıca yayınlanan fragmanda Selim’in oğlu Erdenetlerin yalısına tekne ile yaklaşıyor ve otomatik silahla tüm yalıyı yarıyor. Kurşun yağmurunda Cengiz Erdenet de yaralanıyor. Ayrıca Yamaç’ın bunu öğrenmesi üzerine hepsi bir anda harekete geçiyor ve resmen bir savaş ilan ediyorlar.

Göze Göz Dişe Diş!

Göze göz dişe diş kana kana sözleriyle Selim hayranlarını daha da kızdıran Erdenet ailesi, yeni bölümde tapuları Selim’e veriyor ancak Selim ciddi derecede yaralanıyor. Selim’in ölümüyle birlikte Cumali şoka uğruyor çünkü tapuları almak için kendisi gidecekti ve ölen kişi o olacaktı ancak planlarda ciddi bir değişiklik oldu. Ayrıca Cengiz Erdenet’in tapuların önemsiz olduğunu ve bunun için hayatınızı vermenize gerek olmadığını söylüyor. Selim’den tokat gibi cevap geliyor. Yamaç Koçovalı ise Cengiz için daha başka planlar düşünüyor. Bunu Vartolu ile birlikte uygulayacaklar ancak Cumali onlara destek olurken biraz daha temkinli olmalarını sağlayacak. Çukur yeni bölümüyle bu akşam reyting rekorları kıracak. Yeni bölüm saat 20:00’den itibaren yayında olacak.