Cyberpunk 2077 Oyun Piyasasını Yerinden Oynatacak

Oyun tutkunlarının yakından ilgilendiği birçok yeni oyun var ancak içlerinden öyle bir tanesi var ki, 175 saatlik oynama süresiyle oyun severleri çok fazla heyecanlandırıyor.

Cyberpunk 2077 Oyun Piyasasını Yerinden Oynatacak
cyberpunk 2077

Oyun tutkunlarının yakından ilgilendiği birçok yeni oyun var ancak içlerinden öyle bir tanesi var ki, 175 saatlik oynama süresiyle oyun severleri çok fazla heyecanlandırıyor. Cyberpunk serisinin 2077 oyunu kısa süre sonra piyasaya sürülecek. Oyunun 175 saatten fazla bir oynanış süresine sahip olması, eşsiz aksiyon duygularını yaşatması ve grafik bakımından üst düzey performans sunması beklentileri daha da artırıyor. Oyuncular bir an önce oyunun Türkiye’ye de gelmesini bekliyor. Youtube’da Cyberpunk 2077 sayfasından yapılan dünkü paylaşım sadece 1 günde tam 2 milyon 692 bin kez görüntülendi. Bu da oyuna olan ilginin ne kadar fazla olduğunu gösteriyor. Beklentilere göre Cyberpunk 2077 oyun piyasasını yerinden oynatacak.

175 Saatte Bitmeyen Oyun Yapmışlar!

Hikaye severlerin en çok istediği şeylerden biri hikaye kısmının çabuk bitmemesi. Daha önce Call of Duty Black Ops Cold War hakkında paylaşım yapmış ve bu oyunun oynanış süresinin 3 saat olduğunu söylemiştik. İşte Cyberpunk 2077 bunun tam tersi. Artık onunla oyuncular oyun bitsin diye dua edecekler. Aksiyona ve maceraya doyacaklar. Paralı askerin hikayesini anlatan Cyberpunk 2077, sizi geleceğe götürerek birçok gizemin içerisine sokacak. Yapımı CD Projekt Red’in yaptığı oyun şu anda hikayeli oyunlar arasında trendlerin başını çekiyor. Türkiye’ye de kısa bir süre sonra gelmesi bekleniyor.

Oynanış Videoları Youtube’da Yayınlanıyor

Oyunun kendisine ait Youtube hesabında Cyberpunk 2077 Gameplay videoları yayınlanıyor. Hem Playstation hem Xbox hem de bilgisayar versiyonu için ayrı ayrı yayınlanan videolardan oyuna dair pek çok spoiler veriliyor. Youtube hesabına giderek merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca şu ana kadar oynama fırsatı bulan kişilerin yapmış oldukları geri dönüşlere bakılırsa son derece yenilik dolu bir yapım. Bir açık dünya oyunu olan Cyberpunk 2077 paralı asker V’nin hikayesini anlatıyor. Toplamda 6 farklı bölgeden oluşan açık dünya oyununda amaç birinci şahıs bakış açısıyla görevleri tamamlayıp Night City’e geçmek. Ayrıca oyun hakkında gelen bilgiler arasında oyunu bitirirken çok fazla kişi öldürerek de hiç kimseyi öldürmeyerek de bitirmek mümkün. Bu noktada oyunculara seçenekler sunulmuş durumda.