Gökkuşağını Kıskandıran Renklerle Galaxy S20 FE

Sevdiğin her şey için istediğin her şey onda sloganıyla satışa çıkarılan Galaxy S20 FE, Samsung’un bu zamana kadar tasarladığı en farklı telefonlardan biri.

Gökkuşağını Kıskandıran Renklerle Galaxy S20 FE

Sevdiğin her şey için istediğin her şey onda sloganıyla satışa çıkarılan Galaxy S20 FE, Samsung’un bu zamana kadar tasarladığı en farklı telefonlardan biri. Akıllı telefon sektöründe rakibi Apple ile aranın açılmasına her ne yapsa da engel olamayan Samsung, bu kez S20 FE ile teknoloji tutkunlarının karşısına geçti. Her şeyi yapabilmenizi rahatlıkla sağlayacak olan Samsung Galaxy S20 FE, daha azıyla yetinmeyenler için tasarlandı. Son derece yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekmeye olanak tanıyan, uzun pil ömrüne sahip olan, oyun performansını üst düzeye taşıyan S20 FE, satış fiyatı ile de dikkat çekiyor. Ayrıca gökkuşağını kıskandıran renk seçenekleriyle sunuluyor.


Sonsuz O Ekran ve 30X Zoom!

Fotoğraf ve video üzerine birçok akıllı telefon üretici firma yoğunlaşmış ve müşterilerine daha fazla yakınlaştırma sunmak adına adeta yarış içine girmişlerdi. Daha önce kamera üzerinde en net gelişmeyi Huawei firmasında görmüştük. Ardından Oppo, Apple gibi markalar da telefonlarında adeta uzay yakınlaştırması sağlıyorlardı. Şimdi ise Samsung bu olaya el attı ve kullanıcılarına yeni telefonu S20 FE ile 30x zoom özelliği sunuyor. Bunun haricinde telefonun sonsuz O ekrana sahip olması da kullanış hissiyatı bakımından önemli bir özellik. 12 MP Ultra geniş açılı kamera sunmasının yanı sıra ön kamerası tam olarak 32 MP. Bu da onun fotoğraf ve videoya ne kadar önem verdiğini gösteriyor.


4500mAh Pil Kapasitesine Sahip

Pil kapasitesinin 4500mAh olması da yeni Samsung Galaxy S20 FE için amiral özelliklerden biri. Şu anda Türkiye satış fiyatının 6500 TL civarında olması da yine onu en yeni telefonlar arasında en uygun model yapıyor. Bunun haricinde Galaxy S20 FE toza ve özellikle suya karşı oldukça dayanıklı. Tam olarak 30 dakikaya kadar 1.5 metreye varan derinlikte sorunsuz çalışabiliyor. Bunun için telefonun IP68 sertifikasına da sahip olduğunu söylemeliyiz. Şimdi kampanya olarak telefonun yanında akıllı saat ve kulaklık hediyesi de bulunuyor. Fotoğraf ve videoya her şeyden fazla önem verilen cihazda özellikle gece modunun yapay zeka ile destekleniyor olması da önemli bir özellik.