İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ateş: Öğrencilere yurt ve apart bulamıyoruz

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, tüm Türkiye’de olduğu gibi Gümüşhane’de de yurt sorunu yaşandığını açıkladı. İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ateş, Gümüşhane’ye gelen öğrencilere yurt ve apart bulamadıklarını söyledi. İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, açıklamasında: “Gümüşhane’ye gelen Türkiye’nin dört bir tarafından bize emanet edilen öğrencilerimize evlatlarımıza maalesef yurt ve apart bulamıyoruz. Bugün […] İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ateş: Öğrencilere yurt ve apart bulamıyoruz yazısı ilk önce Ulusal Sayfa üzerinde ortaya çıktı.

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ateş: Öğrencilere yurt ve apart bulamıyoruz

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, tüm Türkiye’de olduğu gibi Gümüşhane’de de yurt sorunu yaşandığını açıkladı. İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ateş, Gümüşhane’ye gelen öğrencilere yurt ve apart bulamadıklarını söyledi.

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, açıklamasında: “Gümüşhane’ye gelen Türkiye’nin dört bir tarafından bize emanet edilen öğrencilerimize evlatlarımıza maalesef yurt ve apart bulamıyoruz. Bugün Türkiye’nin sorunu olan yurt ve öğrencilerin barınacak yer sorunu maalesef Gümüşhane’de de bulunmaktadır.

Keşke dün cemaatlerin elinden alınan Yurtlar başka bir cemaate verilmeseydi. Keşke bu Yurtlar Kredi Yurtlar Kurumu’nun bünyesinde olsaydı da bugün öğrencilerimizi devletin kucağına emanet etmek yerine, cemaatlerin kucağına itmemiş olsak. Daha sonrada burada mecburiyetten kalan gençlerimize hain damgası vurmasak! Öğrenciye yurt için İYİ’ler geliyor” açıklamasında bulundu.

İYİ Parti Gümüşhane İl Başkanı Ateş: Öğrencilere yurt ve apart bulamıyoruz yazısı ilk önce Ulusal Sayfa üzerinde ortaya çıktı.