Kefaret'te Zeynep Kızına Kavuşuyor

FOX TV’nin yeni ve merakla izlenen dizisi Kefaret 4. Bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Daha önce yayınlanan 3 bölümde Zeynep’in kızını araması, Ahmet’in oğluyla başının derde girmesi ve aile içi psikolojik şiddet ön plandaydı. 4. Bölümde ise Zeynep en sonunda istediğine yani kızına kavuşuyor.

Kefaret'te Zeynep Kızına Kavuşuyor

FOX TV’nin yeni ve merakla izlenen dizisi Kefaret 4. Bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Daha önce yayınlanan 3 bölümde Zeynep’in kızını araması, Ahmet’in oğluyla başının derde girmesi ve aile içi psikolojik şiddet ön plandaydı. 4. Bölümde ise Zeynep en sonunda istediğine yani kızına kavuşuyor. Çok küçük yaşta kaçırılarak annesinden koparılan kızını bulmak için intihar etmeye bile kalkışan Zeynep, bu bölümde sonunda istediğini elde ediyor. Ayrıca Ahmet zorla Zeynep’le barışmak istiyor. Onu tehdit ediyor ve yeniden birlikte olacaklarını, her şeyin çok daha iyi olacağını söylüyor. Ayrıca küçük kızın annesini ve babasını kabul etmemesi de olayları iyice farklı boyuta taşıyor.

Sinan Zeynep’i Bırakmıyor

Zeynep’e her konuda yardımcı olan Sinan şimdi Ahmet’in ısrarlarına ve tehditlerine karşı onu korumaya kalkıyor ancak bunda başarılı olamıyor. Ayrıca Zeynep’in kızını bulan Sinan, bundan hiç kimsenin haberinin olmaması için elinden geleni yapıyor. Ahmet’e duyurulmak istenmeyen bu olayda Meltem de işlerin gerilmesine neden oluyor. Her şeyi bir kenarı atıp beni bırakamazsın diyen Meltem, Zeynep’in kızına zarar verme noktasına kadar gidecek. Bu akşam 4. Bölümüyle FOX TV’de yayınlanacak olan Kefaret yine heyecan dolu anlar yaşatacak. Bakalım Zeynep Ahmet ve Sinan arasında nasıl bir tercih yapacak? Eski eşi Ahmet ile mi gidecek yoksa Sinan’dan yardım mı isteyecek? 

Kefaret Pazar Akşamları Reyting Rekorları Kırıyor

Pazar akşamları reyting rekorları kıran Kefaret, son derece usta isimlerden oluşan bir kadroya sahip. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat yer alıyor. Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç ve Ayşegül Cengiz gibi oyuncuları bünyesinde barındıran Kefaret, daha önce Pazar akşamları yayınlanan Savaşçı dizisinin yerine alındı. Bildiğiniz üzere daha önce Savaşçı’nın başlayıp başlamayacağı hakkında bazı haberler yapmıştık. FOX TV daha fazla diziyi bekleyememiş ve yerine Kefaret’i almıştı. Şimdi ise kaldığı yerden Pazar akşamları reyting rekorlarını kırmaya devam ediyor. Bu akşam saat 20:00’de başlayacak olan Kefaret yeni bölüm sıra dışı olaylara sahne olacak. Zeynep ve Ahmet’in savaşına dönüşecek olan dizide Sinan için çıkmaz bir yol oluşacak.