Playstation 5 Fotoğrafı Satıp Dolandırıyorlar

Sony’nin yeni oyun konsolu Playstation 5 özellikleriyle tüm dünyanın en popülerleri arasına girmeyi başardı. Yıllardır beklenen bu oyun konsolu için şu anda Türkiye’de 8300 TL ödemeniz gerekiyor.

Playstation 5 Fotoğrafı Satıp Dolandırıyorlar

Çeşitli alışveriş siteleri üzerinden güvenle satın alabilirsiniz ancak hem Türkiye’de hem de yut dışında bazı ülkelerde ciddi dolandırıcılık teknikleri yürütüyorlar. Alışveriş siteleri üzerinden sanki 300 Dolar’a Playstation 5 satıyorlarmış gibi gösteriyorlar ancak oraya Playstation 5 fotoğrafı yazıyorlar. Bu fotoğrafı yazısı sadece ürün açıklamasında bulunuyor ve doğal olarak insanlar bu açıklamayı görmeyip Playstation 5 satın aldıklarını zannediyorlar. Eğer böyle ucuz fiyatlara satıcı bulursanız mutlaka satın almadan önce ilanı detaylıca incelemelisiniz.

150 Dolar’a Playstation 5 Olmaz!

İnternet üzerinde özellikle Avrupa’da son derece meşhur olan bazı alışveriş sitelerinde Playstation 5 resmi satıyorlar. Bu resimleri sanki ürünün kendisini satıyorlarmış gibi öne çıkarıyorlar. Doğal olarak insanlar 1000 Dolar 1500 Dolar gibi rakamlara ürünü almak yerine heyecanlanıp stoklar tükenmeden ürünü 150 Dolar’dan satın almak istiyorlar. İşte bu noktada açıklamaya dikkat edilmiyor ve ödeme yapılmıyor. Satın alan kişilere ise cihazın fotoğrafları gönderiliyor. Bu tür dolandırıcılık yapan kişilere alışveriş siteleri üzerinde hesap kapatma cezası veriliyor. Ayrıca kişiler tespit edildiği an yasal işlem başlatılıyor. Kesinlikle Türkiye’de de örnekleri bulunan bu olaya kanmamalı ve sakin olup güvenilir sitelerden alışveriş yapmalısınız.

Playstation 5 Fiyatı 8300 TL

Türkiye’de Sony’nin oyun konsolu Playstation 5 8300 TL etiketle satılıyor. Ayrıca bazı karşılaştırma sitelerine bakarak 50 TL 100 TL gibi indirimlerle de alabilirsiniz. Bunun haricinde adını sanını duymadığınız siteleri kullanmamalısınız. Son dönemlerin yeni nesil oyunlarının üstün teknolojik gelişmelerini denediği Playstation 5 aynı zamanda bazı sitelerde oyun hediyesi ile satılabiliyor. Kampanyaları takip ederek kısa sürede satın alabilirsiniz. Bunun haricinde AMD işlemcinin bulunduğu, 16 GB RAM’e sahip olan, 4K destekleyebilen oyun konsolu için özel deneyimleyebileceğiniz mağazadan oyunlar da bulabilirsiniz. Call of Duty, Battlefield gibi oyunlar yeni geliştirdikleri teknolojileri Playstation 5 üzerinde deneyerek oyuncuya özellikle FPS oyunlarında gerçeklik deneyimi sunuyorlar.