Pubg Turnuvaları Başlıyor

Online oyunlar arasında son dönemlerde en fazla dikkat çeken Pubg dünya çapında ilgi görmeye devam ediyor.

Pubg Turnuvaları Başlıyor

Online oyunlar arasında son dönemlerde en fazla dikkat çeken Pubg dünya çapında ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle Türkiye’den milyonlarca oyuncunun bulunması bu noktada hem ulusal hem de global bazda turnuvaların düzenlenmesine de olanak tanıyor. Son dönemlerde bazı alışveriş firmaları ve markalar hem reklam kampanyası olarak hem de elektronik spor bakımından bazı turnuvalar oluşturmuşlardı. Buna en iyi örnek İnce Hesap sitesi gösterilebilir. İnce Hesap aracılığı ile düzenlenen turnuvalarda birçok takım kıyasıya mücadele etmiş ve 50 bin TL’lik ödül dağıtılmıştı. Şimdi ise tekrardan Pubg turnuvaları başlıyor. Takımlar hem ülkeler arası hem de şehirler arası gruplar halinde savaşacaklar. Turnuvadaki yerinizi hemen alın.

Pubg Global Turnuvası Başlıyor

Ülkeler arası Pubg turnuvaları birçok farklı platform aracılığıyla yapılıyor. Özellikle bu alanda dikkat çeken turnuvalar Game TV tarafından düzenleniyor. Tekrardan onun aracılığı ile global bir turnuva başlayacak. Daha önceki turnuvalarda etkili oyunlar çıkaran Türkiye, bu kez daha farklı bir sistemle katılacak. Turnuva kaydı için bazı şartlar da bulunuyor. Öncelikli olarak doğrudan Game TV sitesini ziyaret etmek ve kayıt yaptırmak gerekiyor. Takım liderleri bu kaydı oluşturduktan sonra turnuva gününde ve saatinde hazır olmak zorunda. Bununla birlikte oyun içerisinde illegal bir program tespit edildiği an o takım müsabakadan men cezası alıyor. Geçtiğimiz turnuvada Türkiye – Arabistan karşılaşmasında Arap takımının hile açması ve bu yüzden turnuvadan uzaklaştırılması gündemde uzun süre kalmıştı.

Bireysel Turnuvalar da Başlıyor!

Sadece takım turnuvaları değil aynı zamanda bireysel turnuvalar da başlıyor. Bunun için yine Game TV sitesine gideceksiniz. Ardından sitede verilen linki kullanarak Discord ya da Twitter hesabınız ile o sayfaya giriş yapacaksınız. Ardından katılmak istediğiniz turnuvayı belirleyeceksiniz. Daha sonra o turnuvanın hemen sağ tarafında yer alan kayıt ol butonuna tıklayacaksınız. Oyun içerisindeki adınız istenecek. Onu yazacak ve kaydı tamamlayacaksınız. Turnuva takviminde belirlenen gün ve saatte oyunda hazır olmanız gerekiyor. Eğer hazır bulunmazsanız otomatikman yenilmiş sayılıyorsunuz. Sona kalan 2 kişi ise bir üst tura çıkmaya hak kazanıyor.