Sadakatsiz Yeni Bölümünde Kasıp Kavuracak

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00’de izleyiciyle buluşacak.

Sadakatsiz Yeni Bölümünde Kasıp Kavuracak
Sadakatsiz

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz, yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00’de izleyiciyle buluşacak. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı dizide 7. Bölüm oldukça kafa karıştırıcı olaylara sahne olmuştu. Yeni bölümde Volkan (Caner Cindoruk) oğlu Ali’ye her şeyi anlatmak istiyor ancak burada izleyiciye çok fazla spoiler vermek istenmediğinden tanıtımda sahne yarıda kesiliyor. 7. Bölümde Volkan’ın Asya’ya (Cansu Dere) karşı elindeki kozlarını kullanmaya başlaması, onu geçmişinden vurmaya çalışması izleyicide heyecan yaratan bir olaydı. Asya ise buna karşılık vermek isteyecek. Oğlunun velayetini almak isteyen Volkan, karısı Asya’ya karşı geçmişinden gelen olayları öne sürecek. 8. bölümde oğlunu da Asya’ya karşı tavır alması konusunda ikna etmeye çalışacak.


Karşılıklı Savaş Var

Asya ve Volkan’ın arasındaki savaş 8. Bölümde de ekranlara yansıyacak. Asya’nın Volkan’ın kendisini aldattığından şüphelenmesi ve bunu kanıtlamasının üzerine karı kocanın arası açılmış ve durum boşanmaya kadar gitmişti. Oğulları Ali’nin velayetini almak isteyen Asya ve Volkan, bu savaşı kazanabilmek adına kendi ellerinden birbirlerine karşı olan kozlarını kullanmak istiyorlar. Diğer taraftan ailesi ile arası açılan Derin, Volkan’ın yanına sığınıyor. İşleri kötü giden ve bir türlü ekonomik bunalımdan çıkamayan Volkan’ın uğraşması gereken birçok farklı problemi var. Bakalım yeni bölümünde Volkan ve Asya’nın bu savaşta birbirilerine açtığı yaralar daha ne kadar deşilecek?


8. Bölüm Çarşamba Akşamı Ekranlara Geliyor

Sevilen dizi Sadakatsiz Kanal D’de Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Bu akşam yeni bölümü yayınlanacak ve izleyiciyi ekran karşısına kilitleyecek. Asya ile Volkan arasındaki savaşa Volkan’ın safında Derin ve arkadaşlarının da katılacak olması dizinin konusunu biraz daha farklı bir boyuta taşıyabilir. Asya ve karşısındakiler arasındaki mücadelede Asya bekleneni yapıp Mert’le birlik olacak mı? Mert’in (Eren Vurdem) kendisine olan ilgisinin farkında olan ve onun eline koz vermemeye çalışan Asya, karşısındaki ittifaktan bunalıp bekleneni yapacak mı? 8. Bölümde Volkan’ın oğlu Ali’ye annesiyle ilgili birtakım şeylerden bahsedeceği bekleniyor. Ali ise babası hakkında düşüncelerini paylaşacak mı? Merakla beklenen ve cevabı aranan sorular bu akşam yanıt bulacak.