Savaşçı'nın Yeni Sezonu İlgiyle Bekleniyor

FOX TV’nin sevilen dizisi Savaşçı izleyicilerini şaşırtacak adımlar atmaya devam ediyor.

Savaşçı'nın Yeni Sezonu İlgiyle Bekleniyor

FOX TV’nin sevilen dizisi Savaşçı izleyicilerini şaşırtacak adımlar atmaya devam ediyor. En son 99. Bölümüyle yayınlanan ve ondan sonra yeni bölüm yayınlanmayan dizi hakkında birçok komplo teorisi üretildi. Savaşçı final mi yaptı? Savaşçı yeni sezon ne zaman başlayacak gibi sorular Google üzerinde en fazla aranan konuların başında geliyor. Peki Limon Film’den bu konu hakkında bir açıklama var mı? Öncelikli olarak bundan tam 1 ay önce Savaşçı’nın yeni sezonlarının geleceği konusunda Limon Film Youtube hesabından paylaşım yapılmıştı. Savaşçı yeni sezonuyla yakında ifadelerinin kullanıldığı videodan sonra dizide ve kadroda birtakım değişiklikler de oldu. Ayrıca FOX TV Pazar gününe başka bir dizi koydu.


Berk Oktay Yasak Elma’ya Transfer Oldu!

Dizinin başrol oyuncusu Berk Oktay, Savaşçı fanlarını üzecek bir karar aldı. Savaşçı projesinden ayrıldığını, bundan sonra Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterini canlandıracağını sevenlerine Instagram ve Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla duyurdu. Pazar akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Savaşçı başrol oyuncusu Berk Oktay’ı kadrodan çıkarmak ve onun yerine başka bir başrol oyuncusu aramak zorunda kaldı. Bu noktada dizinin yeni bölümlerinin yayınlanma süresi de uzamış olabilir. Kanaldan ya da Savaşçı sosyal medya hesaplarından herhangi bir açıklama yok. Buna rağmen dizinin sevenleri yeni sezonun yayınlanacağı konusunda hemfikirler. Çekimleri Eskişehir’de yapılan dizinin Aralık ayında yayına gireceği de gelen dedikodular arasında.


FOX TV’den Radikal Karar!

Pazar akşamlarının reyting rekorları kıran ve yayınlandığı her hafta 1. Sırada olan Savaşçı dizisi, FOX TV’nin en beğenilen yayınlarından biriydi. FOX TV Savaşçı’nın uzun bir süre yayına girmemesine rağmen yerine başka bir dizi koymamış ve ufak çaplı yayınlarla idare etmişti ancak yeni bölümlerin gelmesinin aksaması ve Limon Film’in oyuncuların maaşlarında indirim yapmak istemesi nedeniyle çekimler aksamış ve bu yüzden FOX TV radikal bir karar almak zorunda kalmıştı. Yeni dizi Kefaret’i Pazar akşamına alan FOX, artık Savaşçı dizisinin bu kanalda yayınlanmayacağının adeta sinyallerini verdi. Bununla birlikte Limon Film’in yeni yapımı Bir Annenin Günahı dizisinin Kanal D’de yayınlanıyor olması herkesin düşüncesinin acaba Savaşçı Kanal D’de mi yayınlanacak şeklinde olmasına neden oldu. Kanaldan ya da yapım şirketinden bir açıklama gelirse içeriğimizde bununla ilgili paylaşım yapacağız.