Sosyal Medyada Büyük Tepki Topladılar

Türkiye’nin ve dünyanın sosyal medya gündemine oturan bazı olaylar yaşandı. Özellikle kuru incir deposundaki farelerin görüntüsünün TikTok üzerinde paylaşılması izleyenlerin mide bulantısına sebep oldu.

Sosyal Medyada Büyük Tepki Topladılar

Türkiye’nin ve dünyanın sosyal medya gündemine oturan bazı olaylar yaşandı. Özellikle kuru incir deposundaki farelerin görüntüsünün TikTok üzerinde paylaşılması izleyenlerin mide bulantısına sebep oldu. Bununla birlikte hayvanlarla ilgili paylaşım yapan sayfanın ifşa görüntülerinin ortaya çıkması da ciddi manada büyük tepkiye yol açtı. Taylandlı bir hayvan sayfasının mesajları sosyal medyaya düşünce o sayfa kapatıldı. Pınar Altuğ annesi ile fotoğrafını paylaştı ve Instagram adeta yıkıldı. Bununla beraber sosyal medyada günün en çok paylaşılan konularından biri yine Fenerbahçe oldu. Özellikle Twitter ve Instagram’da en çok paylaşım alan Fenerbahçe, dün akşam deplasmanda Gaziantep FK’ya konuk olmuş ve 3-1 kaybetmişti. 

Sosyal Medyada Gündem Olan Konular

Sosyal medyada gündem olan en çarpıcı görüntülerden biri kuru incir deposu. İlk başta sıradan bir videoymuş gibi görünen bu görüntü ardından mide bulandırıcı sahneleri ortaya çıkarıyor. Tik Tok videosunda kuru incir deposu görünüyor ve incirlerin hemen altında onlarca fare bulunuyor. İncirler arasında adeta cirit atan fareler izleyenlerin midesini bulandırdı. Ayrıca farelerin yavrularının da bulunuyor olması orasının uzun zamandır fare deposu olarak kullanıldığı sorusunu da akıllara getiriyor. Sosyal medyada gündeme düşen bir diğer paylaşım da oyuncu Pınar Altuğ’dan geldi. Pınar Altuğ annesi Selma Altuğ ile fotoğrafını paylaştı ve adeta Instagram yıkıldı. Özellikle gelen yorumlar arasında annesinin çok genç olduğu göze çarpıyordu.

Fenerbahçe Yine Trend Topic Oldu

Twitter’da her hafta trend topic olan Fenerbahçe, bu hafta da aynı sonucu elde etti. Tabii bundaki en büyük etmen sadece Fenerbahçeli taraftalar değil. Aynı zamanda Galatasaraylı, Beşiktaşlı ve Trabzonsporlu taraftarlar da Fenerbahçe’nin haftalardır trend topic olmasına neden oluyor. Çünkü Fenerbahçe resmen galibiyeti unuttu ve önüne gelen her takıma yenilmeye başladı. Hem de her takımdan en az 3 gol yiyor. Beşiktaş’tan 4, Malatya’dan 3 ve son olarak Gaziantep’ten 3 yiyen sarı lacivertliler Twitter gündemindeydi. Konuşulan konu ise Fenerbahçe’nin bu gidişle küme düşeceğiydi. Özellikle paylaşılan komik gifler ve capsler yine tartışma konusu yaratan bir diğer etmendi.